Gala sahibi kim?

Gala sahibi kim?

Gala Coin neye bağlı?

Gala Games Network'teki her şey, oyuncunun sahip olduğu Düğüm Ekosistemine bağlıdır.

Gala en çok kaçı gördü?

Tüm zamanların en yüksek Gala fiyatı 0.74 € seviyesinde gerçekleşti.

Gala Coin kaç tane var?

Gala kaç TL oldu?

Gala V1 güncel fiyatı GALA başına ₺0,40. Bu, dolaşımdaki GALA miktarı 24.711.300.983,047 olduğundan Gala V1 varlığının toplam piyasa değerinin ₺9.948.140.134,89 olduğunu ifade ediyor.

Gala Coin arzı sınırlı mı?

Gala Ne projesi?

Gala (GALA), oyun kontrolünün kullanıcılarda olmasını hedefleyen ve Ethereum ağı üzerinde inşa edilmiş bir oyun projesidir.

Gala nasıl bir Coin?

GALA, Gala Games'in yerel kripto para birimidir. Gala ekosisteminde oyun oynamak ve oyun içi varlıkları satın almak için kullanılan ana varlıktır. Token, kullanıcıların bir Gala Node'u çalıştırarak Gala Games ekosisteminde kullanabilecekleri ayrılmaz bir parçadır.

Gala neden düştü?

CoinGecko verilerine göre, GALA'da beklenmedik bir dolandırıcılık ya da siber saldırıya dair oluşan korkular, token fiyatının 3 Kasım tarihinde 0.0394 dolar seviyesinden yüzde 25,6 değer kaybederek 0.0293 dolara kadar geri çekilmesine sebebiyet verdi.

Galxe Coin en yüksek kaçı gördü?

Algorand en yüksek kaçı gördü?

Gala hacklendi mi?

GALA Yöneticisi Açıklama Yaptı Gala (GALA) Games Blockchain Başkanı Jason Brink, potansiyel bir milyar dolarlık hack veya halı çekme korkularının asılsız olduğunu söyledi.

Holo ne kadar oldu?

1 Holo (HOT) fiyatı, anlık olarak 0,03876 TL ve 0,001378 USD'ye karşılık gelmektedir. Holo (HOT) son 24 saat içerisinde %2,76, son bir haftada %37,94 oranında değişmiştir.

Gala Coin ne is yapar?

GALA, blok zinciri oyunlarına yönelik Gala Games platformunu çalıştıran Ethereum token'ıdır. GALA, Gala Games katılımcıları arasında bir takas aracı olarak kullanılır. Örneğin, oyun içi öğeler için ödeme yapmak amacıyla kullanılabilir.

Gala Coin hangi borsalarda?

GALA tokenları şurada işlem görüyor: merkezi bulunan kripto borsalarında. GALA satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, BingX borsasıdır. Burada en aktif GALA/USDT işlem çift, son 24 saatte $400.630 işlem hacmine sahiptir. Diğer popüler seçenek Gate.io ve Bitget borsasıdır.

Gala metaverse projesi mi?

Önde gelen bir metaverse coin projesi olan Gala Games, bu hafta, değeri 660 milyon doları aşan 21 milyar GALA tokenini yaktıklarını duyurdu.

Gala Delist olur mu?

Binance, borsa ve BNB zincirinde Gala (GALA) tokeni delist ettiğini duyurdu.

Gala Coin Binance var mı?

Gala, kredi veya banka kartı ile doğrudan Binance üzerinden satın alınabilir. Gala, Binance borsasındaki diğer kripto paralar karşılığında da alınıp satılabilir.

Delist etmek ne demek?

Delist, liste dışına almak demektir. Kripto para borsasındaki bir varlığın borsada işlemden çıkarılması için delist ifadesi kullanılmaktadır. Bir finansal varlık birçok sebepten ötürü listelendiği platformlardan delist edilebilir.

Gala ne şirketi?

Biz, Gala Global Group Türkiye Tercüme Şirketi olarak, Kazakistan'daki 4 ofisimizin yanı sıra Türkiye'nin başkenti Ankara'da bir şube daha açmış bulunmaktayız. Dünyanın dört bir tarafına Ardıl, Simültane, Yazılı çeviri hizmeti sunmaktayız.

Gala Coin ne is yapar?

GALA, blok zinciri oyunlarına yönelik Gala Games platformunu çalıştıran Ethereum token'ıdır. GALA, Gala Games katılımcıları arasında bir takas aracı olarak kullanılır. Örneğin, oyun içi öğeler için ödeme yapmak amacıyla kullanılabilir.

Bir gala kaç dolar?

1 GALA için güncel değer $0,01 USD. Başka bir deyişle 5 Gala V1 satın almanın maliyeti $0,07 USD olacaktır. Tersinden baktığımızda ise $1,00 USD, 74,90 GALA ile takas edilebilir ve $50,00 USD dönüştürüldüğünde 3.745,17 GALA tutarına karşılık gelir (platform ve gas ücretleri hariç).

GRT Coin arzı sınırlı mı?

Mainnet açılışında toplam GRT arzı 10 milyar adet olarak sınırlandırıldı.

Gala hangi ekosistem?

Platform, oyun içi varlıkların üzerindeki hak sahipliğinin ve kontrolün kullanıcılarda olduğu projelerden meydana gelen bir ekosistem. Her yapım, topluluğun ilgisini çekmek için farklı bir özellik sunuyor. Platform 60 kişilik bir ekip tarafından geliştirildi ve dünya çapında 1,3 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip.

Gala ne zaman Delist olacak?

Binance, borsa ve BNB zincirinde Gala (GALA) tokeni delist ettiğini duyurdu. Binance borsası tartışmalı Gala (GALA) tokeninin listeden çıkaracağını duyurdu. 3 Kasım'da platform, bir sonraki duyuruya kadar para çekme ve yatırma işlemlerini geçici olarak kapattı.

AVAX ne olacak?

FAQ

 • 1 AXIE kaç TL?

  1 AXS için güncel değer ₺118,61 TRY. Başka bir deyişle 5 Axie Infinity satın almanın maliyeti ₺593,06 TRY olacaktır. Axs Coin en yüksek kaç TL oldu? Axs kac tl? 1 AXS = ₺123,01. AXIE Infinity Coin en yüksek kaçı gördü? Axie Infinity için tüm zamanların en yüksek düzeyi: $165,37. Bu, piyasaya sürülmesinden bu yana Axie Infinity için ödenen en yüksek fiyattır. Axs kac tl? 1 AXS = ₺123,01. AXIE Infi...

 • AXIE Coin en yüksek kaçı gördü?

  Axie Infinity için tüm zamanların en yüksek düzeyi: $165,37. Bu, piyasaya sürülmesinden bu yana Axie Infinity için ödenen en yüksek fiyattır. Axs Coin en yüksek kaç TL oldu? AXIE Infinity Coin kaç adet var? Axie Infinity (AXS) tokenleri toplam 270 milyon token arzına sahiptir. Axs Coin arzı sınırlı mı? Ayrıca, AXS'nin sınırlı arzı, onu kıt bir varlık haline getirir ve bu nedenle, token sınırsız e...

 • Dar Coin kurucusu kimdir?

  Kurusucu Jason Arena, ilk günden beri CEO olarak görev yapıyor. Mana Projesi Nedir? Decentraland (MANA), ağına dahil olan kullanıcılara çeşitli içerikler üreterek kazanç elde etme imkânı sunan Ethereum tabanlı bir platformdur. Ağın yerel token'ı MANA'dır. Dock coin Projesi Nedir? Dock.io (DOCK), kullanıcılara kendi dijital kimlik bilgileri ve profesyonel başarıları üzerinde kontrol sahibi olmaları...

 • Dar Coin nedir Geleceği?

  DAR Coin, blokzincir üzerinde inşa edilen ücretsiz oyun projesi olan Mines of Dalarnia'nın yerel kripto para birimidir. DAR Coin, blokzincir üzerinde inşa edilen ücretsiz oyun projesi olan Mines of Dalarnia'nın yerel kripto para birimidir. Kullanıcılara hem oyun oynama hem de kazanç elde etme fırsatı sunmaktadır.Dar Coin, benzersiz özellikleri ve sağladığı avantajlar sayesinde büyük bir potansiyel...

 • Kripto mantığı nedir?

  Kripto para, sadece gönderici ve alıcı arasında bulunan ödeme sistemi ile çalışan ve herhangi bir denetleyici, düzenleyici kurum ve kuruluşa ihtiyaç duymadan transferi gerçekleştirilebilen, açık kaynak koda sahip sanal para birimleridir. Bu sistemde merkezi bir otorite bulunmamaktadır. Bir kripto paranın değeri nasıl artar? Kripto paraların fiyatları, genellikle piyasa arz ve talebine dayanmaktadı...

 • Kripto para neden değerlidir?

  KRİPTO paraların değeri kullanıcılardan gelen arz-talep dengesi içinde belirleniyor. Tıpkı hisse senedi veya emtialar gibi değiş tokuş sırasında anlık arz-talep fiyatlamasından değerleniyor ya da değer kaybediyorlar. Bir başka deyişle bir kripto para birimi ne kadar çok talep görürse o kadar değerli oluyor.İşte kripto paranın getirdiği yenilik ve avantajların bazıları: Anonimlik: Kripto paralar, i...

 • NFT ile para kazanan var mı?

  Sosyal medyada Jasti adıyla tanınan 16 yaşındaki Jaiden Stipp için, Adobe Illustrator ve Adobe After Effects gibi dijital sanat programlarında yaptığı NFT'ler sayesinde milyoner oldu.NFT ile kazanabileceğin paranın kesinlikle bir sınırı yok. Bir ceviz ağacı gibi ürettiğin eserden ömür boyu dolaşımda olduğu para kazanabiliyorsun. NFT üreterek milyonlarca dolar kazanan sayısı her geçen gün daha da a...

 • Decentraland hangi Coin?

  Decentraland, 90.601 parsel araziden oluşan merkezi olmayan bir 3D sanal gerçeklik platformudur. Merkezi olmayan bölgedeki sanal emlak arazileri, Ethereum blok zincirine dayanan kripto para birimi MANA tarafından satın alınabilen NFT'lerdir. 1 Decentraland kaç TL? Decentraland Fiyatı Canlı Veri Decentraland bugünkü fiyatı ₺7.89 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺513,299,197 TRY. MANA / TRY fiyatlarımızı...

LEAVE A REPLY