Ada Coin şu an ne kadar?

Ada Coin şu an ne kadar?

Cardano bugünkü fiyatı ₺6.92 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺3,745,938,865 TRY. ADA / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Cardano son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #8, piyasa değeri ₺243,631,424,557 TRY.

1 tane ADA kaç TL?

1 Cardano (ADA) fiyatı, anlık olarak 6,92 TL ve 0,2454 USD'ye karşılık gelmektedir.

ADA en yüksek kaç tl gördü?

Bir ADA Coin kaç dolar?

Cardano güncel fiyatı ADA başına $0,25. Bu, dolaşımdaki ADA miktarı 35.212.195.757,759 olduğundan Cardano varlığının toplam piyasa değerinin $8.711.497.230,47 olduğunu ifade ediyor. Takas edilen Cardano miktarı son 24 saat içinde $6.712.663,86 yükseldi. Bu, %8,41 oranında bir artışa karşılık geliyor.

1 tane ADA kaç TL?

1 Cardano (ADA) fiyatı, anlık olarak 6,92 TL ve 0,2454 USD'ye karşılık gelmektedir.

Ada Coin nereye ait?

Cardano Ada kripto sistemine bağlı olan kripto paralar arasındadır. Dünya'da en fazla yatırım yapılan ve en değerli kripto paralar arasında Cardano yer almaktadır.

ADA 10 dolar olur mu?

IOG'nin ekosistem için planladığı gelişmelerle birlikte Cardano fiyatının 10 dolara ulaşma imkanı var.

ADA Kripto neden düşüyor?

ADA arzı sınırlı mı?

Dolaşımda en fazla 45 milyar ADA arzı olacaktır.

Bir Shiba ne kadar?

Güncel Shiba Inu fiyatı (SHIB/TRY): ₺ 0.000198 , güncel piyasa değeri: ₺ 116.94B TRY.

ADA coin gelecekte ne olacak?

Ada coin nedir? Açık kaynaklı bir proje olan Cardano (ADA), akıllı sözleşmelerle beraber halka açık bir blockchain platformu çalıştırmayı amaç edinen bir kripto para birimi ağıdır. Cardano'ya bağlı kripto para birimine ADA denilmektedir. Projenin geliştirmesini İsviçre merkezli olan Cardano Vakfı üstlenmektedir.

Cardano hedefi nedir?

Cardano'nun arkasındaki ana fikir, blok zinciri ve akıllı sözleşmeler üzerinde geleceğin küresel dijital ekonomisini inşa etmektir.

ADA ne iş yapar?

Cardano, kripto para göndermek ve almak için kullanılabilecek ADA kripto sistemine sahip bir platformdur. Bu kripto para, paranın geleceğini temsil eder ve kriptografi ile güvenli olması garanti edilen hızlı, doğrudan transferleri mümkün kılar.

1 tane ADA kaç TL?

1 Cardano (ADA) fiyatı, anlık olarak 6,92 TL ve 0,2454 USD'ye karşılık gelmektedir.

Ada Coin ilk ne zaman çıktı?

1 XRP ne kadar?

1 Ripple (XRP) fiyatı, anlık olarak 13,967 TL ve 0,4957 USD'ye karşılık gelmektedir.

1 Dogecoin kaç lira?

1 DODO (DODO) fiyatı, anlık olarak 2,7960 TL ve 0,1006 USD'ye karşılık gelmektedir. DODO (DODO) son 24 saat içerisinde %0,40, son bir haftada %5,12 oranında değişmiştir.

ADA kaç adet üretildi?

Sol arzı sınırlı mı?

Dolaşımda Kaç Adet Solana (SOL) Koini Var? SOL bulunuyor. SOL piyasaya sürüldüğünde, ilk toplam token arzı 500 milyondu, ama sınırlı bir maksimum arz bulunmuyor.

ADA Coin hangi borsada?

ADA tokenları şurada işlem görüyor: merkezi bulunan kripto borsalarında. Cardano satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, BingX borsasıdır. Burada en aktif ADA/USDT işlem çift, son 24 saatte $1.022.307 işlem hacmine sahiptir. Diğer popüler seçenek MEXC ve WhiteBIT borsasıdır.

Ethereum ne kadar olacak?

Mana Coin ne zaman yükselecek?

Cardano 15 dolar olur mu?

Dünyaca ünlü Cardano (ADA) influencer'ı gelecekte oluşabilecek market hacmine bağlı olarak fiyatın 15 dolara yürüyebileceğini söyledi.

XRP 100 dolar olur mu?

TU analistlerine göre, Ripple'ın 100 doları görmesi olası değildir. Ayrıca, tokenin 1.000 dolara ulaşması daha da olası değildir. Bunun nedeni, XRP'nin coin başına 1.000 doları görmesi için piyasa değerinin en az 100 trilyon dolara ulaşması gerektiğinden, bu durumun yakın zamanda gerçekleşmesinin çok olası olmamasıdır.

Kripto para neye göre düşer?

Kripto para piyasası, arz-talep dengesine göre yükselir veya düşer. Talep arttığında, fiyatlar artarken talep azaldığında, fiyatlar da azalır.

FAQ

 • Play 2 Earn nedir?

  “Oyna-kazan” anlamına gelen Play to Earn, para kazanmaya olanak tanıyan yeni bir video türüdür. P2E kısaltılmış adıyla da ifade edilir. Play to Earn oyunlarının geleneksel oyunlardan farkı, geleneksel oyunlarda oyun stüdyolarının oyuncudan para kazanması iken, P2E oyunlarında oyuncu oyundan gelir elde eder. Play 2 Earn ne demek? Play to Earn, Türkçede oyna-kazan anlamına gelmektedir ve yeni bir vi...

 • NFT parası nasıl alınır?

  NFT'ler kripto para birimlerinde işlem görür, bu nedenle önce kripto para birimi satın almak ve dijital bir cüzdanda tutmak gerekir. Ardından pazar yerine kaydolmak... Anlaşmaya varılması halinde satış gerçekleşir ve NFT karşılığındaki tutar satıcının cüzdanına yansır. Alıcı cüzdanı aracılığıyla NFT'ye erişebilir.NFT Satın Almak: Öncelikle, bir NFT borsası seçin ve bir hesap oluşturun. ... Hesabın...

 • Binance 1 NFT kaç TL?

  Güncel NFT fiyatı (NFT/TRY): ₺ 0.508405 , güncel piyasa değeri: ₺ 18.74M TRY. 24 saatlik işlem hacmi: ₺ 0 TRY. NFT/TRY fiyatı gerçek zamanlı olarak güncellenmektedir. Binance NFT nasıl paraya çevrilir? NFT'lerinizi ve Gizemli Kutularınızı Binance NFT Pazarı'nda sabit bir fiyat karşılığında, canlı açık artırma ile veya bir alıcının teklifini kabul ederek satabilirsiniz. İçerik üretici olarak, NFT'n...

 • Kaç adet NFT var?

  NFT tokenlerinin maksimum toplam arzı 88.888.888'dir. En pahalı NFT ne kadar? Ilk NFT ne zaman? Binance 1 NFT kaç TL? Price of NFT today Güncel NFT fiyatı (NFT/TRY): ₺ 0.508222 , güncel piyasa değeri: ₺ 18.73M TRY. NFT hangi Coin ile alınır? Takas sekmesinde NFT satın almak için ETH'nizi kullanın. 1 Pi kaç dolar olur? 1 PI = 34.73 USD. NFT satmak ücretli mi? OpenSea Ücretli mi? NFT'nizi ücrets...

 • NFT paraya çevrilir mi?

  Oyun İçi NFT'leri Satmak ve Gelirleri Nakde Çevirmek. Oyun içi NFT'leri satmak diğer herhangi bir dijital varlığı satmaktan pek de farklı değildir. Aradaki tek fark, önce NFT'leri satıp daha sonra kriptonuzu itibari paraya dönüştürmek zorunda olmanızdır.Dünyada ki dijitalleşme birçok konuyu değiştirirken, NFT sistemi de kişiye dijital mülkiyet hakkı verirken, buradan para kazanmasını sağlar. NFT s...

 • NFT alıp satmak yasal mı?

  Dolayısıyla, Türkiye'de kripto para ile NFT alım satım işlemleri gerçekleştirilmesi hukuka aykırılık teşkil edecektir. NFT alınıp satılabilir mi? Değiştirilemez token anlamına gelen NFT'ler benzersiz tanımlama kodlarına ve onları birbirinden ayıran meta verilere sahip bir blok zincirindeki kriptografik varlıklardır. Kripto para birimlerinden farklı olarak eşdeğerde alınıp satılamaz veya değiştiril...

 • Fotoğraf NFT olur mu?

  “Non-Fungible Tokens” 'ın kısaltması olan NFT,sanat eserleri, müzik,fotoğraf, GIF ve hatta sanal gayrimenkul gibi soyut ve somut nesnelerin dijital varlıklarıdır. Yani gerçek eserlerin digital ortama aktarılmış biçimidir diyebiliriz.Peki istediğim fotoğrafı NFT’ye çevirebilir miyim? Bu sorunun cevabı evet. Herhangi bir fotoğrafınızı NFT olarak kullanabilirsiniz. Ancak, tüm resimlerinizi aynı fiyat...

 • NFT satmak ücretli mi?

  NFT'nizi ücretsiz bir şekilde listeleyebilirsiniz, ancak OpenSea her satıştan yüzde 2,5 oranında komisyon alır. Ayrıca tek sefere mahsus olmak üzere satıcılardan 25 dolar alınmaktadır.Binance NFT satmak paralı mı? Binance NFT, tüm NFT satıcıları ve içerik üreticilerine %1 oranında sabit bir alım-satım komisyonu sunuyor. %7,5’e varan komisyonlar alan diğer pazarlara kıyasla, piyasadaki en düşük işl...

LEAVE A REPLY