Adım Para nasıl bir uygulama?

Adım Para nasıl bir uygulama?

Bu uygulama, adımlarınla ödüller kazanabileceğin mobil bir adımsayar uygulamasıdır. AdımPara uygulaması mobil cihaz ve akıllı saatlerdeki adım sayma teknolojisini kullanarak adımlarını sayar. Sayılan adımlarını Adım Para'ya dönüştürüp, uygulama içi mağazadan Adım Para kullanarak dilediğin ürünü alabilirsin.

Adım Para da para çekiliyor mu?

9- Biriktirdiğim AdımParalarımı TL olarak çekebilir miyim? Hayır. Mağazadaki ürünlerden, hizmetlerden ya da hediye çeklerinden alabilirsin. 10- AdımPara mağazasından ürün aldım.

AdımPara hangi şirketin?

Supercell ® diye bir şirket.

Adım Para da para çekiliyor mu?

9- Biriktirdiğim AdımParalarımı TL olarak çekebilir miyim? Hayır. Mağazadaki ürünlerden, hizmetlerden ya da hediye çeklerinden alabilirsin. 10- AdımPara mağazasından ürün aldım.

AdımPara kazandırıyor mu?

AdımPara Günün belirli zamanlarında ya da gece 12 olmadan önce uygulamaya girerek adımlarınızı “AdımPara"ya dönüştürmeniz yeterli. Bonus ödül hizmeti sunan uygulama, belirli sayıda adım sınırlarını geçtikçe sizlere ekstra AdımPara'lar kazandırır.

10 bin adım kaç km?

Kişiden kişiye değişmekle birlikte 10 bin adım yaklaşık 6 ve 8 kilometre arasında değişen bir mesafeyi ifade etmektedir. Bu uzun mesafede tempolu yürüyüş ve koşu ile yakılan kalorinin artması sağlanabilir. Yapılan araştırmalara göre 10 bin adım atıldığında ortalama 500 kalori harcanır.

Adım paradan hediye alan var mı?

Adım sayar internetsiz çalışır mı?

Telefonunuz internetiniz kapalı olsa da adımlarınızı sayar. Ancak adımlarınızı HS'ye dönüştürürken. internetin bağlantınızın olması gerekir.

A101 adım para nasıl kullanılır?

A101 Hediye Çeki Kullanımı Sırasında Kasiyerlerin Uygulaması Gereken Adımlar: 1.Adım : Alınan ürünler kasadan okutularak geçirilir. 2.Adım: Klavyeden iki defa “Toplam” tuşuna basılır. 3.Adım: Klavyeden “Puan Harca” tuşuna basılır.

Adım para Hangi Gün Oynuyor?

Yürüyerek para kazanmak mümkün mü?

Yanıtınız evetse, yürüyerek para kazanma yollarını değerlendirmelisiniz. Çünkü bu, adım atmanız için ödeme yapan uygulamalarla pekala mümkün. Hareket etmek ve sağlığınız için iyi bir şey yaparken para kazanmak istiyorsanız, yürümeyi daha eğlenceli hale getiren uygulamaları kullanmalısınız.

1000 adım ne?

Ortalama olarak 1000 adım yaklaşık 800 metrelik bir yürüyüş mesafesine eşittir. Bu mesafe yürüyüşün temposuna göre değişiklik gösterir. Dakikada 100 adım orta tempolu yürüyüş olarak tanımlanır.

Adım paradan hediye alan var mı?

Adım Para da para çekiliyor mu?

9- Biriktirdiğim AdımParalarımı TL olarak çekebilir miyim? Hayır. Mağazadaki ürünlerden, hizmetlerden ya da hediye çeklerinden alabilirsin. 10- AdımPara mağazasından ürün aldım.

AdımPara davet kodu ne işe yarar?

Y**** Ç**** seni AdımPara'yı kullanmaya davet ediyor. Uygulamayı indirdikten sonra davet kodunu kullanarak üye ol hediye AdımPara'nı kazan.

AdımPara rozeti nasıl alınır?

Profesyonel bir (içerik üreticisi veya işletme) hesabına sahip olmanız gerekir. Rozetler ile para kazanmaya uygunluk gerekliliklerini gözden geçirin. Profilinizin üst kısmındaki profesyonel panoya gidin. Para kazanmak için başvur'a dokunun.

Sweatcoin de nasıl para kazanılır?

Sweatcoin, antrenmanlarda ya da yürüyüş yaparken atılan adımlar ile para kazandıran bir uygulamadır. Sağlıklı yaşamı destekleyen Sweatcoin, atılan adımları sayar ve bunların karşılığında dijital bir para birimi ile ödeme yapar.

80 kilo 1 saat yürüyüş kaç kalori?

1 saat tempolu yürüyüş yapmak kaç kalori? 56 kilo ağırlığa sahip olan bir kişi hızlı tempoya sahip bir saatlik yürüyüşte 240 kalori yakarken, 70 kilo olan 300 kalori ve 80 kilo olan yaklaşık 360 kalori harcar.

Puan para uygulaması nedir?

Harcama yaptıkça kazanacağınız bir puan sistemi olan ParaPuan ile verdiğiniz sipariş tutarı üzerinden belirli bir oranda puan kazanırsınız ve biriken bu puanları kupona çevirerek kupon tutarı kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Hediye para ne işe yarar?

**Hediye Para Nedir? Hediye Para, ClubFinans'ınızla anlaşmalı mağazalarımızdaki QNB Finansbank POS'larından yaptığınız 150 TL ve üzerindeki alışverişlerinizin 150 TL'sinden 1,500 TL'sine kadarını, vereceğiniz harcama sözü karşılığında bedavaya getirme fırsatı sunan ClubFinans müşterilerine özel programımızdır.

Hangi adım sayar para veriyor?

Sweatcoin isimli uygulama kullanıcısına tam olarak bunu vadediyor ve bu yüzden hatırı sayılır bir popülerite kazanmış durumda. Sweatcoin atılan günlük adım sayısını hesaplıyor ve bunu GPS verilerinizle karşılaştırıyor. Sonrasında ise her 1000 adım için yaklaşık olarak 95 Sweatcoin veriyor.

En iyi adım sayar uygulamasi hangisi?

Google Fit Başarılı hizmette Android Wear desteği de mevcut. Bu sayede antrenmanlarınızı ister akıllı telefonunuzdan isterseniz akıllı saatinizden takip edebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adım sayar şarj yer mi?

Merak etme 4S de sağlık uygulamasi sarj falan yemez çünkü hareket takip eden bir sensör vs mevcut değil.

A101 kapıda ödeme ücreti ne kadar?

Saatler İçerisinde Kapıda! Tüm alışverişlerde teslimat ücretsiz!

A101 bakiye nasıl kazanılır?

Bakiye, A101 mağazalarında harcadıkça kazandığın ödül birimidir. 1 TL Bakiye 1 Türk Lirasına eşittir. A101 mağazalarında bakiye hediyeli ürünlerden yaptığın alışverişleri, A101 Hadi uygulamandaki QR kod veya 6 haneli kod ile ödeyerek bakiye kazanabilir, dilediğin A101 mağazasında bu bakiyeleri harcayabilirsin.

FAQ

 • Stepn ayakkabı nasıl satın alınır?

  Satın alma işlemini gerçekleştirmek için önce STEPN pazaryerine gitmeniz gerekmektedir. Buradaki filtreleme özelliği sayesinde istek ve ihtiyacınıza göre bir ayakkabı tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz türde bir STEPN ayakkabı NFT'si tasarladıktan sonra SOL ile ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.STEPN'den Spor Ayakkabı Nasıl Satın Alınır 1. Pazar yerine erişmek için ekranın sağ alt köşesindeki market...

 • Stepn Projesi Nedir?

  Stepn, Web 3 tabanlı Social-Fi ve Game-Fi ögelerinin bulunduğu bir yaşam tarzı odaklı spor ve sağlık uygulamasıdır. Reel hayatta spor yapan, yürüyen, koşan kısacası hareket eden herkes bu uygulama sayesinde gelir elde edebilir ve NFT kazanabilir. Kullanıcılar, STEPN'e ait native token olan GMT ile işlem yapabilir.Stepn Projesi Stepn projesi kripto para dünyasında play-to-earn ve fitness kategorile...

 • Stepn GMT nasıl kazanılır?

  Nasıl Kazanılır? Binance hesabınızda belirtilen süre boyunca BNB tutun. Sistem üzerinde günlük ortalamanız alınacak. Ardından ortalamanızın tutarı kadar BNB kilitleyerek coin dağıtımını beklemeniz gerekiyor. Yani kilitlediğiniz BNB’ler hesabınızdan düşülecek ve değeri kadar STEPN verilecek. Kazandığınız STEPN yani GMT, listeleme gerçekleştikten sonra al sat yapmaya hazır olacak. Stepn kaç GMT veri...

 • 1gst kaç dolar?

  1 GST için güncel değer $0,01 USD. Başka bir deyişle 5 Green Satoshi Token satın almanın maliyeti $0,04 USD olacaktır. 1gst ne kadar? Green Satoshi Token (SOL) bugünkü fiyatı ₺0.240906 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺5,287,708 TRY. 1 Gst kac euro? 1 GST için güncel değer €0,01 EUR. 1gst ne kadar? Green Satoshi Token (SOL) bugünkü fiyatı ₺0.240906 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺5,287,708 TRY. STG Coin k...

 • Stepn Coin hangi borsada?

  STEPN satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, CoinW borsasıdır. 1 Stepn Coin kaç TL? Şu anda 1 STEPN yaklaşık olarak ₺4,16 değerindedir. STC Coin hangi borsada var? GMT Stepn kaç dolar? Stepn Projesi Nedir? Stepn projesi kripto para dünyasında play-to-earn ve fitness kategorilerini birleştirerek, insanların yürüdükçe para kazanmalarını sağlayan bir fitness ve kripto para uygu...

 • Stepn GMT ne zaman açılacak?

  1 Stepn GMT kaç TL? 1 STEPN (GMT) fiyatı, anlık olarak 4,21 TL ve 0,1512 USD'ye karşılık gelmektedir. GMT neden düştü? Stepn platformu Çin operasyonlarını durdurdu: GMT çakıldı Çin'de alternatif yollarla uygulama kullanımını tamamen engellemek isteyen STEPN/GMT platformu GPS bağlantısını da kesme kararı alınca kripto para birimi iyice dibe çakıldı. GMT nasıl kazanılır? GMT nasıl kazanılır? GMT ka...

 • 1 Solana ne kadar?

  1 Solana, EUR olarak ne kadar ediyor? Şu anda 1 Solana yaklaşık olarak €22,06 değerindedir. 1 Solana kac euro? 1 Solana, EUR olarak ne kadar ediyor? Şu anda 1 Solana yaklaşık olarak €22,06 değerindedir. Solana kaç TL oldu? Solana bugünkü fiyatı ₺647.73 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺10,924,373,838 TRY. SOL / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Solana en fazla kaç TL oldu? Kripto p...

 • Bitcoin ilk çıktığında fiyatı ne kadardı?

  1 Bitcoin ilk çıktığında kaç dolardı? Bitcoin Türkiye'de ilk çıktığında ne kadardı? Aralarında Net Holding'in sahibi Besim Tibuk'un oğlunun da bulunduğu ve KKTC'de kurulan bir şirket üzerinden çalışan BTCTurk.com, Türk Lirası ile Bitcoin işlemlerinin yapılmasını sağlıyor. Temmuz ayında Türkiye'deki kullanıma açılan site ilk açıldığı 1 Bitcoin'in satışını 150 TL'den gerçekleştiriyordu. 1...

LEAVE A REPLY