Play ne anlama gelir?

Play ne anlama gelir?

oynamak {fi.}

How to play ne demek türkçesi?

"Nasıl Oynanır" cümle içinde nasıl kullanılır.

SLAY ne demektir?

öldürmek, katletmek geçişli f.

Study ne demek ne demek?

çalışmak {fi.}

Play Games Türkçe anlamı nedir?

oyun oynamak, oyun etmek f. kandırmak, aldatmak f.

Ingilizce mi ne demek?

"mi" teriminin İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları : 3 sonuç me i.

Çok Cringe ne demek?

İngilizce bir kelime olan cringe Türkçeye direkt çevirecek olursak yaltaklanma ve yalakalık anlamına geliyor.. Ancak tam olarak karşılığı "başkasının adına utanmak" diyebiliriz. Sosyal medyada görülen bir video, fotoğraf için özellikle Z kuşağı bu kelimeyi kullanıyor.

SLAY LGBT ne demek?

Asıl anlamı 'katliam yapmak' olan slay 70'ler sonrası farklı bir anlam kazandı. Siyahi kültüründen gelen bu kelime günümüzde muhteşem şeyleri ifade etmek için kullanılıyor.

Era ne demek Tiktok?

Era kelimesinin İngilizce'den Türkçe'ye çevrildiğinde karşılığı "devir, çağ" olarak anlamlandırılıyor. Aslında sosyal medyada kullanımı da bir noktada bunu temsil ediyor.

Call for ne demek?

(a) gidip/uğrayıp almak, alıp getirmek. to be (left till) calld for: gelinip alınacak. (b) istemek, talep etmek, (birini) çağır(t)mak, birisine seslenmek. call for help: yardım istemek. call for the bill: fatura istemek.

Head ne anlama gelir?

İsim baş, kafa.

You name ne demek?

your name teriminin İngilizce Türkçe sözlükte anlamı senin adın ne?

History ne demek?

İngilizce bir kelime olan history, Türkçe anlamı tarih sözcüğü ile karşılık bulur. Yine geçmiş zamanı anlatmak için kullanılan bu kelime hikaye, geçmiş, bir şeyin gelişim aşamasını anlatmak için de kullanılır.

How ne için kullanılır?

İngilizce “how” kelimesi, normalde soru cümlesine, nasıl anlamını katıyor.

What do you mean türkçesi ne demek?

wdym (what do you mean) expr. ne demek istiyorsun?

Do You Like Playing Computer Games ne demek?

bilgisayar oyunları oynamaktan hoşlanıyor musun? do you like playing computer games? expr. bilgisayar oyunları oynamaktan hoşlanıyor mısın?

How do you say ne demek?

Nasıl söylenir bu...

Mix ne demek ne demek?

karıştırmak (katmak) {fi.}

Tam bir date ne demek?

"Date çıkmak" ifadesinin Türkçe karşılığı iki karşı cinsten insanın birbirini tanımak için ilk kez buluşması, randevulaşmasıdır. Bu ilk buluşmadan sonra daha yakından tanışmak üzere bir daha randevu verilir ya da henüz başlamadan bu tanışmaya nokta konulur.

Stay Toxic ne demek?

Sosyal medyada Toxic sık sık kullanılır ve ne demek olduğu merak edilir. Sosyal Medya platformlarında ya da internette, oyunlarda toxic sık sık karşılaşılan bir kelimedir. Toxic, sosyal medyada sıkıcı ya da rahatsız edici kişiler için kullanılır.

Lubunca da koli ne demek?

But demişken koli demesek olmaz. Seçin, koliyi yani “günü birlik ilişki veya seksi” neden sevdiğini şöyle anlatıyor: “Sevgililiği heteroseksist tanımından çıkaran bu kelime aynı zamanda bazı kişiler için rahatsız edici. 'Benle ciddi düşünmüyorsun demek ki' manasına da geldiği için kovucu. Çok fazla şey vaad etmiyor.”

Lubunca Madi ne demek?

madi : kötü, huysuz,pis,çirkin,bela,delilik.

Lubunca polis ne demek?

Trans bireylerin kendi aralarında konuşurken sivil polis veya herhangi birinin tepkisini minimuma indirmek için kullandıkları bir jargon. Kendilerini korumak amaçlı Yukarıdaki sözler şifreli bir dile ait: Lubunca. Sırasıyla 'polis', 'otel', 'telefon numarası almak' anlamlarına geliyor.

TikTok ta CR ne demek?

Kime ait olduğu ve herhangi bir paylaşılan, görüntü veya videonun çalınma riskinin önüne geçmektedir. Asıl uzun ismi Credit diye tabir edilmektedir. Açıklama kısmında belirtilen isim veya bilgi ile kime ait olup alındığı ve gerçek sahibinin ismi net olarak bilinmiş olmaktadır.

TikTok Rez ne demek?

Rez almak, rezervasyon işlemli yaptırmak anlamında kullanılıyor. Aynı durum sosyal medya ve forumlar içinde geçerli bir durum oluyor. Kişiler herhangi bir gönderiye rez yazarak, o gönderi hakkında olacakları görmek ve bildirim almak istiyor.

I call ne demek?

"I call" metninin Türkçe çevirisi. davet ediyorum çağırırım aramam diyeceğim çağırmamı Daha Fazla.

FAQ

 • Fotoğraf NFT olur mu?

  “Non-Fungible Tokens” 'ın kısaltması olan NFT,sanat eserleri, müzik,fotoğraf, GIF ve hatta sanal gayrimenkul gibi soyut ve somut nesnelerin dijital varlıklarıdır. Yani gerçek eserlerin digital ortama aktarılmış biçimidir diyebiliriz.Peki istediğim fotoğrafı NFT’ye çevirebilir miyim? Bu sorunun cevabı evet. Herhangi bir fotoğrafınızı NFT olarak kullanabilirsiniz. Ancak, tüm resimlerinizi aynı fiyat...

 • NFT satmak ücretli mi?

  NFT'nizi ücretsiz bir şekilde listeleyebilirsiniz, ancak OpenSea her satıştan yüzde 2,5 oranında komisyon alır. Ayrıca tek sefere mahsus olmak üzere satıcılardan 25 dolar alınmaktadır.Binance NFT satmak paralı mı? Binance NFT, tüm NFT satıcıları ve içerik üreticilerine %1 oranında sabit bir alım-satım komisyonu sunuyor. %7,5’e varan komisyonlar alan diğer pazarlara kıyasla, piyasadaki en düşük işl...

 • En pahalı NFT ne kadar?

  2023 Yılının Zirvesindeki En Pahalı 5 NFT The Merge – 91,8 Milyon Dolar Everydays: The First 5000 Days – 69,3 Milyon Dolar Clock – 52,7 Milyon Dolar Human One – 28.9 Milyon Dolar CryptoPunk #5822 – 23,7 Milyon Dolar En pahalı NFT kaç TL? NFT satmak ücretli mi? OpenSea Ücretli mi? NFT'nizi ücretsiz bir şekilde listeleyebilirsiniz, ancak OpenSea her satıştan yüzde 2,5 oranında komisyon alır. Ayrıca...

 • Hangi tür NFT satılır?

  İki popüler NFT standardını destekler: ERC-721 ve ERC-1155 token'ları. Satıcılar, NFT'lerini OpenSea pazarında listelerken Ethereum ve Poligon arasında seçim yapabilir. NFT olarak neler satılabilir? NFT bir tablo da olabilir; video, fotoğraf, şarkı veya bir tweet de… Gerçek hayatta bir meta gibi alınıp satılabilir. Değeri, benzersiz oluşundan gelir. "Non-fungible token" yani takas edilemez token'l...

 • NFT dolandırıcılığı nasıl yapılır?

  Kimlik avı dolandırıcılığı NFT satın almadan önce bir kripto cüzdanına sahip olmanız gerekir. NFT kimlik avı dolandırıcılıkları; genellikle Discord, Telegram ve herkese açık diğer forumlarda hedef aldıkları kişilerin cüzdan şifrelerini ve 12 kelimelik güvenlik ifadesini isteyen sahte reklamlarla gerçekleştirilir.Phishing olarak bilinen ve yıllarca insanların kimlik ve kredi kartı bilgilerini çalma...

 • Binance verdiği NFT ne işe yarar?

  Benzersiz Token (NFT) nedir? NFT, bir blockchain üzerinde yer alan bir tokendir ve bir dijital varlığı temsil etmek için kullanılabilir.Pazaryerinde bulunan Binance NFT satışı şu formattaki ürünleri kapsar ve dijital sanatçılar için ticareti kolay eşsiz varlıklar elde etme imkanı sunar: Video Fotoğraf Resim Tweet Web sayfası Hikaye Sosyal medya paylaşımı Dijital veri Binance NFT ile ne yapılır? Ko...

 • NFT hangi borsalarda var?

  NFT tokenları şurada işlem görüyor: merkezi bulunan kripto borsalarında. APENFT satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, MEXC borsasıdır. Burada en aktif NFT/USDT işlem çift, son 24 saatte $27.898,85 işlem hacmine sahiptir. Diğer popüler seçenek DigiFinex ve Bitget borsasıdır.NFT Coin hangi borsalarda için tercihlerinizden biri Binance olmaktadır. Ancak bunun haricinde Opensea,...

 • NFT Türkçe karşılığı nedir?

  Paylaş: Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Türk Dil Kurumu ile koordineli çalışmaları sonucunda NFT'nin Türkçe karşılığına öneri getirdi. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç, artık NFT'nin Türkçe karşılığını “Nitelikli Fikrî Tapu” olarak kullanmayı düşündüklerini açıkladı. NFT Acilimi nedir kpss? NFT'nin açılımı, "Non-Fungible Token" olarak bilinir ve dijital varlı...

LEAVE A REPLY