Stepn GMT ne işe yarar?

Stepn GMT ne işe yarar?

Stepn projesi kripto para dünyasında play-to-earn ve fitness kategorilerini birleştirerek, insanların yürüdükçe para kazanmalarını sağlayan bir fitness ve kripto para uygulamasıdır. Kullanıcılar uygulama üzerinden edindikleri ayakkabı NFT'leri ile açık hava yürüyüş yaparak token veya NFT ödülleri kazanabilmektedir.Platform tokeni GMT Token nedir, bu kazanç mantığı nedeniyle sıklıkla araştırılmaktadır ve genel kullanım alanları şu şekildedir: Stepn kullanıcıları platform yönetişimine katılmak için yerel token stake ederek söz sahibi olur. Token stake etmek pasif gelir elde etmenin en kolay yoludur, kullanıcılar kilitledikleri varlık oranında ek kazanç sağlar. Uygulama içindeki ögeleri satın almak, NFT ticareti yapmak ve kiralama işlemlerinin tümünde yerel token GMT kullanılır.

Stepn kaç GMT veriyor?

STEPN güncel fiyatı GMT başına ₺3,98. Bu, dolaşımdaki GMT miktarı 1.277.604.730,051 olduğundan STEPN varlığının toplam piyasa değerinin ₺5.094.955.306,45 olduğunu ifade ediyor. Takas edilen STEPN miktarı son 24 saat içinde ₺337.584.757,64 yükseldi. Bu, %77,11 oranında bir artışa karşılık geliyor.

Stepn GMT veriyor mu?

STEPN app kullanıcıların fiziksel aktiviteler gerçekleştirirken GST ve GMT token kazanmalarını sağlamaktadır.

Stepn GMT nasıl kazanılır?

GMT nasıl kazanılır? GMT kazanmaya başlamak için öncelikle platform içerisinde 30. seviye bir Sneaker'a sahip olunmalı. Ardından, STEPN uygulamasında GST'den GMT kazanma moduna geçiş yapılmalı.

1 Stepn GMT kaç TL?

1 STEPN (GMT) fiyatı, anlık olarak 4,21 TL ve 0,1512 USD'ye karşılık gelmektedir.

Stepn GMT veriyor mu?

STEPN app kullanıcıların fiziksel aktiviteler gerçekleştirirken GST ve GMT token kazanmalarını sağlamaktadır.

1 GMT kaç TL Binance?

GMT TRY - 3.93 | TL Grafik | Satın Al - Binance TR.

GMT nasıl bir Coin?

GMT, Web 3 tabanlı spor ve sağlık uygulaması STEPN içerisinde kullanılan iki token'dan biridir. Uygulama, mobil sağlık uygulamalarını web3 altyapısında oyunlaştırıyor, entegre çalıştığı NFT marketi, swap, stake, cüzdan gibi imkanlarla, hareket etmeyi eğlenceli ve kazançlı bir hale getiriyor.

Stepn ayakkabı battı mı?

STEPN/GMT fiyatı neden düştü? Son dönemde kripto para dünyasında yaşanan büyük düşüşler sonrasında zaten gerileme yaşayan STEPN/GMT bir darbe de Çin'den yedi. Firma 15 Temmuz itibariyle Çin operasyonlarını durduracağını ve uygulamanın artık kazanç sağlamayacağını bildirdi.

Bir sol ne kadar?

Şu anda 1 Solana yaklaşık olarak ₺661,94 değerindedir.

GMT en yüksek kaçı gördü?

Stepn kac tl?

STEPN bugünkü fiyatı ₺4.17 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺261,683,562 TRY. GMT / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz.

GMT Coin nereden alınır?

STEPN (GMT) Coin nereden, nasıl alınır? GMT Coin dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance üzerinde işlem görüyor. Yani GMT almak istiyorsanız Binance borsasını kullanabilirsiniz.

Stepn programı nedir?

Stepn projesi kripto para dünyasında play-to-earn ve fitness kategorilerini birleştirerek, insanların yürüdükçe para kazanmalarını sağlayan bir fitness ve kripto para uygulamasıdır. Kullanıcılar uygulama üzerinden edindikleri ayakkabı NFT'leri ile açık hava yürüyüş yaparak token veya NFT ödülleri kazanabilmektedir.

Green Satoshi token ne kadar?

Green Satoshi Token (SOL) bugünkü fiyatı ₺0.240062 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺5,661,733 TRY. GST / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz.

GMT Stepn kaç dolar?

GMT en yüksek kaçı gördü?

Stepn GMT ne zaman açılacak?

100 GMT nedir?

Bu durumda başlangıç meridyeninin 15 meridyen doğusuna kadar olan bölgelerin saat dilimi GMT +1, 15 meridyen batısına kadar olanların GMT -1 olarak kabul edilir. 15° – 30° meridyenleri arasında kalan yerler doğuda ise GMT +2, batıda ise GMT -2 saat dilimindedir.

Stepn GMT veriyor mu?

STEPN app kullanıcıların fiziksel aktiviteler gerçekleştirirken GST ve GMT token kazanmalarını sağlamaktadır.

Türkiye Saat dilimi GMT kaç?

Türkiye' de saat dilimi, GMT+3 dilimi olarak sabitlenmiştir. Hem yazları hem de kışları sabit olarak saat diliminin GMT+3 olduğunu söylemek mümkündür.

1 Gst kaç dolar?

1 GST = 0.007745 USD Piyasa bugün Green Satoshi Token (BSC) hakkında ne hissediyor?

Galatasaray parası ne kadar?

1 Satoshi ne kadar?

1 Satoshi Kaç TL? Günümüzde yani bu yazının yayımlandığı tarihte 1 Satoshi = 0,00049945 TL değerindedir. Fiyatlar anlık olarak değiştiği için güncel olarak Cointral Exchange'in anlık fiyat grafiklerine göz atabilirsiniz.

GMT hangi yılda kuruldu?

AVAX ne olacak?

FAQ

 • Play Store'dan para kazanılır mı?

  Google Play'de para kazanmanın en doğrudan yolu bir uygulama geliştirmektir. Ücretli bir uygulamanız olursa indirmelerden, ücretsiz bir uygulama geliştirirseniz de uygulama içi satın almalar ve reklamlardan para kazanabilirsiniz. Google Play'de ücretli bir uygulama geliştirerek bunu satışa sunabilirsiniz. Play Store'dan ne kadar para kazanılır? Kısaca özetlersek, google play 100 bin indirme aylık...

 • Play Store ne kadar para veriyor?

  Kısaca özetlersek, google play 100 bin indirme aylık olarak 500 lira da kazandırabilir 5 bin TL'de. Bu nedenle yapacağınız oyun ve uygulamaların kullanıcıları sürekli tutacak, uygulamada vakit geçirmesini sağlayacak özellikler eklemelisiniz. Bu sayede 100 bin indirmede 5 bin TL ve fazlasını rahat kazanabilirsiniz. Google Play'den para kazanılır mı? Google Play'de para kazanmanın en doğrudan yolu b...

 • Stepn hangi Coin veriyor?

  1 Stepn Coin kaç TL? Şu anda 1 STEPN yaklaşık olarak ₺4,16 değerindedir. Stepn Coin hangi borsalarda var? STEPN satın almak veya onunla işlem yapmak için en popüler borsa, CoinW borsasıdır. POS Coinler hangileri? Pos Coinleri içerisinde TRON (TRX), Cosmos (ATOM), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Polygon (MATIC) ve NEAR Protocol (NEAR) gibi öne çıkan kripto birimleri yer alır. Pos Coinleri listesind...

 • Coinden para kazanılır mı?

  İnsanların belirli bir faiz oranıyla borç vermesine benzer şekilde kripto paralarla borç vererek de para kazanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz platform, hangi kripto paraları borç vermede kullanabileceğiniz veya teminat olarak kullanabileceğinizi belirtecektir. Kripto paradan zengin olan var mı? Kripto milyarderleri listesinin bir numaralı ismi Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, 65 milyar...

 • Stepn GMT ne işe yarar?

  Stepn projesi kripto para dünyasında play-to-earn ve fitness kategorilerini birleştirerek, insanların yürüdükçe para kazanmalarını sağlayan bir fitness ve kripto para uygulamasıdır. Kullanıcılar uygulama üzerinden edindikleri ayakkabı NFT'leri ile açık hava yürüyüş yaparak token veya NFT ödülleri kazanabilmektedir.Platform tokeni GMT Token nedir, bu kazanç mantığı nedeniyle sıklıkla araştırılmakta...

 • 1 Stepn kaç TL?

  1 STEPN (GMT) fiyatı, anlık olarak 4,1 TL ve 0,146 USD'ye karşılık gelmektedir. 1 Stepn Coin kaç TL? Şu anda 1 STEPN yaklaşık olarak ₺4,16 değerindedir. 1 Stepn Spark kaç TL? 1 STEPN (GMT) varlığını TRY varlığına dönüştürme fiyatı bugün ₺4,03. 1 GMT kaç TL Binance? GMT TRY - 3.93 | TL Grafik | Satın Al - Binance TR. 1 GMT kaç Sol? Geçerli dönüşüm, 1 GMT - 0,0068 SOL oranındadır. 1 Stepn Coin kaç T...

 • 1 Stepn Coin kaç TL?

  1 STEPN (GMT) fiyatı, anlık olarak 4,1 TL ve 0,146 USD'ye karşılık gelmektedir. Stepn kaç TL? Şu anda 1 STEPN yaklaşık olarak ₺4,23 değerindedir. 1 Stepn Spark kaç TL? 1 STEPN (GMT) varlığını TRY varlığına dönüştürme fiyatı bugün ₺4,03. Stepn hangi Coin veriyor? Şu an platformda iki farklı token yer alıyor. Bunlardan ilki olan Green Metaverse Token (GMT), Gas ücretlerini ödemek için kullanılıyor....

 • Bitcoin almak için en az kaç TL?

  Bitcoin alabilmek için ise gereken en düşük tutar 1 Türk Lirasıdır. 1 TRY ve üzerinde olmak şartıyla dilediğiniz tutarda Bitcoin alış emri girebilirsiniz. Örneğin 1 Bitcoin'in fiyatı 10,000 TRY ise; 10 TRY ile yaklaşık 0.001 BTC almış olursunuz. BtcTurk en az kaç TL çekilir? En az 10 TL ile Bitcoin alabilirsiniz. Tek seferde en fazla 100,000 TL'lik Bitcoin alabilirsiniz. En küçük Bitcoin ne kadar?...

LEAVE A REPLY